Portal TOL Technology On-Line


Meta-Busca TOL [apostilas, códigos, sites]:
tutoriais, softwares, jogos, vídeos, projetos, categorias, artigos, links*

- atalhos para palavras-chave, websites, vídeos, produtos de :
World Shqip Lajme

[ urgente : Como Ajudar a Humanidade ]

Open Directory - World - Shqip - Lajme

Aviso sobre o Coronavírus: sites/ONGs recomendados pelo Portal TOL
para Ajuda Humanitária, neste importante momento no Mundo inteiro

Cruz Vermelha - DwB Médicos Sem Fronteiras - UNICEF Brasil
Publicidade(s)
Jogoz.TOL.pro.br


World Shqip Lajme
44

Subcategories 4

Related categories 1


Agjencia e Lajmeve NOA
Lajmet e fundit nga Shqipëria, Kosova, Maqedonia, Rajoni dhe pjesa tjetër e botës

Albeu.com
Portali Mbarekombetar Shqiptar , lajmet e fundit, sport, internet, galeri, video, muzike dhe argetim pakufi.

BalkanWeb
Informacione në gjuhen shqipe nga rajonet e Ballkanit ku jetojnë shqiptare.

BBC në Shqip
Lajmet e fundit nga BBC. Mund edhe të dëgjoni buletinin e lajmeve me RealAudio.

Ikub.al
Informacione te shumellojshme si lajme, njoftime, prona ne shitje, oferta punesimi, makina ne shitje, oferta turistike, lajme sportive, biznese, informacione financiare, ligjet.

Info Arkiva
Sistemi ka si qëllim grumbullimin e informacionit mediatik shqiptar, përpunimin e tij bazuar mbi teknika auto-inteligjente dhe më tej prezantimin tek të gjithë përdoruesit.

Kosova Sot
Ueb-faqja zyrtare e se perditshmes informative te pavarur Kosova Sot.

Kuzhina Shqiptare
Receta gatimi kryesisht nga kuzhina shqiptare, pa harruar dhe receta të veçanta nga mbarë bota.

Lajme
lajme.gen.al : Vizitoni këtë site, për lajmet e reja në çdo moment. Shtyp

Lajme Sport
Dedikohet botes se sportit. Artikuj te ndryshem duke filluar nga futbolli,basketbolli, formula 1, tenisi e deri tek analiza futbollistike.

Lajme.al
Agjensi lajmesh online në shqip.

Lajme.Net
Lajmet me të fundit në Shqipëri dhe Ballkan si edhe lajmet me Video nga televizionet kryesore Shqiptare. Rifreskimi behet çdo 10 minuta.

Lajmi.net
Webfaqe lajmesh, e përkushtuar për profesionalizëm, pavarësi dhe besueshmëri. Misioni i është të ofrojë informim profesional, të paanshëm dhe të shpejtë.

Tv Shqip Live
Shikoni Tv Shqip Live ne super kualitet te larte. Te gjitha kanalet ne Tv Shqip Live jane free vetem hapni kanalin dhe shikoni Tv Shqip Live free.

Vetem Lajme
Faqe web e cila rinovohet rregullisht cdo dite me lajmet me te reja te publikuara nga gazeta te ndryshme Shqiptare. Permbledhje dhe klasifikim i rregullt.

Zëri i Amerikës
Lajmet më të fundit nga Zeri i Amerikes.

Other languages 89


Help build the largest human-edited directory on the web.
Suggest a Site - Open Directory Project - Become an Editor

Espaço destinado para novos conteúdos como Comentários, Atualizações, Sugestões, Críticas construtivas, Perguntas ou Respostas sobre "World Shqip Lajme", dúvidas e soluções que ajudem os demais visitantes, usuários, estudantes, profissionais, etc.

seja o primeiro (em breve) a enviar um feedback relacionado com: World Shqip Lajme

Não use este espaço para enviar outras solicitações como remoções de conteúdo, reclamações, denúncias, ou avisar sobre erros ocorridos nesta página. Por favor, [clique aqui] para informar sobre estes ou qualquer outro tipo de problema para World Shqip Lajme, mesmo que seja erro temporário ou de servidor...

Parte desta página pode ser baseada em documentação livre e conteúdo aberto ou pago, incluindo multimídia, portanto pedidos específicos devem ser enviados para sua fonte externa, o website OpenDirectory.TOL.pro.br não é responsável por sua edição e qualquer atualização da página poderá ser feita imediatamente ou em períodos de curto e longo prazo, dependendo da origem.

Artigos começando com o caractere W :
[PT][EO][ES][FR][IT][DE][NL][PL][SV][JA][ZH][RU][NO][FI][DA][CA][UK][CS][HU][RO]
[KO][TR][VI][ID][AR][FA][SR][LT][SK][HE][MS][BG][SL][EU][HR][HI][ET][LA][VO][EN]<© Portal T.O.L. Technology On-Line powered by TOL framework

[ TOL Tutorial On-Line (1998) mudou o nome para Technology On-Line quando completou 15 anos ]
Portal-TOL.net Technology On-Line Portal.TOL.pro.br